Jenter og Data sin hjemmeside
Om Landsbyen Jenter og Data Gruppeoversikt PDF. Felles fagrapport for Landsbyen Jenter og Data Forum for Jenter og Data Presentasjoner

Deltakere i landsby 14, emne TDT4851:
Jenter og data: En kortvarig forlovelse?,
våren 2006

Studenter, med gruppeinndeling:

Gruppe 1:

 Etternavn Fornavn       E-post             Fakultet Studieprogramnavn	

 Jølbo, Ingri Dommersnes jolbo@stud.ntnu.no  HF MALIT Nordisk master
 Tøsse, Sunniva Eikeland sunnit@stud.ntnu.no HF MKULT Tverrf.kulturstud. master
 Håheim, Heidi Margrethe heidimh@stud.ntnu.no IVT SIB1 Siv.ing. - Bygg/miljø
 Grythe, Knut Auvor      knuta@stud.ntnu.no  IME SIF2 Siv.ing. - Datateknikk
 Bergseth, Einar         bergseth@stud.ntnu.no IVT SIG1 Siv.ing. - Geofag/petro

Gruppe 2:

 Ask, Kristine           kristias@stud.ntnu.no HF MKULT Tverrf.kulturst. master
 Ludvigsen, Marte Bjørnsdotter martebjo@stud.ntnu.no NT SIK1 siv.ing. - Kjemi
 Henden, Jan Håvar       janhavar@stud.ntnu.no NT MFY Fysikk - masterstudium
 Kvernmo, Gjermund(utgår) gjermukv@stud.ntnu.no IME SIE6 Siv.ing. - Elektronikk
 Solheim, Frode          frodesol@stud.ntnu.no IME SIF2 Siv.ing. - Datateknikk

Gruppe 3:

 Berg, Ellen Mari        ellenmbe@stud.ntnu.no IME MIT Informatikk - master
 Kremmervik, Toril       kremmerv@stud.ntnu.no HF MMUSV Musikkvit. - master
 Skaftnes, Christina     skaftnes@stud.ntnu.no NT SIF1 Siv.ing. - Fysikk/matte
 Lekve, Rune             lekve@stud.ntnu.no    IME SIF2 Siv.ing. - Datateknikk
 Bayati, Ali             bayati@stud.ntnu.no   IME MIT Informatikk - master

Gruppe 4:

 Barkved, Pundharika     barkved@stud.ntnu.no NT SIK1 Siv.ing. - Kjemi
 Nyseter, Anne Grete     nyseter@stud.ntnu.no HF MMUSV Musikkvit. - master
 Chvets, Elena Pavlovna  chvets@stud.ntnu.no IME SIF2 Siv.ing. - Datateknikk
 Houeland, Tor Gunnar Høst houeland@stud.ntnu.no IME SIF2 Siv.ing. - Datatekn.
 Jacobsen, Endre         endrej@stud.ntnu.no SVT SIS1 Siv.ing. - Industriell øk

Landsbyansvarlige:

Landsbyhøvding: Reidar Conradi,        conradi@idi.ntnu.no    918.97029
Læringsass.:    Marianne Slåtten,      mariansl@stud.ntnu.no  993.50071
Læringsass.:    Vegar Lein Ausrød,     ausrod@stud.ntnu.no    986.53278
Kunde:          Sølvi Silset,          solvis@idi.ntnu.no     735.93630
Und.ass.:       Elin Marie Kristensen, elinmak@idi.ntnu.no    992.64448
Und.ass.:       Anne Siri Korsen,      annesiri@idi.ntnu.no   990.36853

E-postlister:
Gruppe 1: jolbo@stud.ntnu.no, sunnit@stud.ntnu.no, heidimh@stud.ntnu.no, knuta@stud.ntnu.no, bergseth@stud.ntnu.no,
Gruppe 2: kristias@stud.ntnu.no, martebjo@stud.ntnu.no, janhavar@stud.ntnu.no, gjermukv@stud.ntnu.no, frodesol@stud.ntnu.no,
Gruppe 3: ellenmbe@stud.ntnu.no, kremmerv@stud.ntnu.no, skaftnes@stud.ntnu.no, lekve@stud.ntnu.no, bayati@stud.ntnu.no,
Gruppe 4: barkved@stud.ntnu.no, nyseter@stud.ntnu.no, chvets@stud.ntnu.no, houeland@stud.ntnu.no, endrej@stud.ntnu.no,
Landsbyansvarlige: conradi@idi.ntnu.no, mariansl@stud.ntnu.no, ausrod@stud.ntnu.no, solvis@idi.ntnu.no, elinmak@idi.ntnu.no, annesiri@idi.ntnu.no